KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Call of Duty: Black Ops 6 Çıkış Tarihi, Fiyatı Ve Diğer Detayları!

Paylaş

Aylardır söylentilere konu olan ve yakın bir zamanda duyduğumuz Call of Duty Black Ops 6 çıkış tarihi de en az söylentiler kadar heyecan verici. Çünkü artık geri sayıma geçebiliriz!

Call of Duty Black Ops 6 çıkış tarihi ne zaman?

Mayıs ayında minik tanıtım fragmanları ile karşımıza çıkan Call of Duty Black Ops 6, nihayet resmi oynanış videosu ile karşımıza çıktı. Geçtiğimiz saatlerde düzenlenen Xbox Games Showcase’in başında ve hemen sonrasında görünen tanıtım fragmanları ile birlikte artık geri sayıma geçtik diyebiliriz. Call of Duty: Black Ops 6, 25 Ekim 2024 tarihinde piyasaya sürülecek. Beklenen oyun, PC ve Xbox Series X|S konsolları için çıkacak.

Call of Duty Black Ops 6 ön sipariş fiyatı ne kadar?

Oynanış fragmanı ile heyecanları doruğa çıkartan Call of Duty Black Ops 6 Steam ön sipariş fiyatları da merak edilen bir diğer konu. İlk günden Xbox Game Pass‘e eklenecek oyunun mevcut olduğu diğer dijital platformlarda da ön siparişe açıldığı görülebiliyor. Peki fiyatlar ne alemde?

Steam:

  • Call of Duty Black Ops 6 Standart Sürüm – 69,99$
  • Call of Duty Black Ops 6 Kasa Sürümü – 99,99$

PlayStation Store:

  • Call of Duty Black Ops 6 Standart Sürüm – 1.999,00 TL
  • Call of Duty Black Ops 6 Kasa Sürümü – 2.799,00 TL

Microsoft Store:

  • Call of Duty Black Ops 6 Standart Sürüm – 1.999,00 TL
  • Call of Duty Black Ops 6 Kasa Sürümü – 2.799,00 TL

Battle.net:

  • Call of Duty Black Ops 6 Standart Sürüm – 1.999,00 TL
  • Call of Duty Black Ops 6 Kasa Sürümü – 2.799,00 TL
Call of Duty Black Ops 6 çıkış tarihi de en az söylentiler kadar heyecan verici. Çünkü artık geri sayıma geçebiliriz!
Call of Duty Black Ops 6 ön sipariş fiyatları

Black Ops 6 konusu

Aksiyonu ve senaryosu ile ön plana çıkacak Call of Duty Black Ops 6, Soğuk Savaş döneminin hemen sonrasını konu alıyor. Daha çok casusluk ve gizlilik temelli görevlerle ön plana çıkacağı ise yayınlanan oynanış fragmanından belli oluyor. Serinin bir önceki oyunu Call of Duty: Modern Warfare III’ün tek oyunculu kısımda yer alan görev sistemi fazlasıyla eleştirilmişti. Black Ops 6’da ise bu sistemden uzaklaşılarak eski Call of Duty tarzına dönüleceği düşünülüyor.

Call of Duty Black Ops 6 çıkış tarihi yaklaşmadan hemen önce seriye şöyle baştan bir göz atmak veya hikayenin hangi zaman diliminde yer aldığını anlamak için sizleri Call of Duty kronolojik oynama sırası yazımıza davet edelim.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: