Days Gone Yapımcısı Bend Studio Yeni Bir Canlı Servis Oyunu Yapıyor

Paylaş

2019 yılında Days Gone ile adını duyuran Bend Studio, açtığı bir iş ilanına göre yeni oyununu canlı servis türü üzerine kurguluyor.

Bend Studio’nun yeni oyunu nasıl olacak?

Days Gone ile adını duyuran fakat aslında Syphon Filter serisiyle tanıdığımız Bend Studio, yeni oyunu için kolları sıvamış durumda. Aslen 2022 yılında geliştirmekte olduğu oyun hakkında ilk detayları bizlere sunmuştu. O sene, Days Gone’ın açık dünya sistemi üzerine inşa edeceği fakat yepyeni bir IP olacağını bizlere söyleyen stüdyo, geçtiğimiz saatlerde açtığı bir iş ilanına göre bu dediklerini doğrular nitelikte bir canlı servis oyunu yaptığını dolaylı yoldan açıklamış oldu.

Days Gone Yapımcısı Bend Studio Yeni Bir Canlı Servis Oyunu Yapıyor
Days Gone Yapımcısı Bend Studio Yeni Bir Canlı Servis Oyunu Yapıyor

Stüdyonun resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan iş ilanına göre, AAA canlı servis oyunlarında deneyimli, liderlik rolünde bulunabilen ve oyun geliştirme deneyimi olan bir ekip arkadaşı aranıyor. Ayrıca iş ilanının başlığında bu yapımın yüksek bütçeli bir AAA oyunu olduğu ve stüdyonun bir sonraki büyük işi olacağının da altı çiziliyor. Site üzerinde yayınlanan iş ilanına buradan göz atabilirsiniz.

Son dönemlerde ortaya çıkan ve oyuncular tarafından eleştiri yağmuruna tutulan canlı servis oyunlarının akıbetinden sonra Bend Studio’nun nasıl bir yol izleyeceğini henüz bilmiyoruz. Zaten elimizde iş ilanı dışında herhangi bir bilgi de bulunmuyor. Bu sebeple gelişmeleri takip ediyor olacağız.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: