Bella Ramsey, The Last of Us 2. Sezon İçin Beklediği Tarihi Paylaştı

Paylaş

İlk sezon finalini yaptı ve hayranlar The Last of Us 2. sezon için bekleyişe koyuldu. Dizinin yıldızlarından Bella Ramsey de ikinci sezonun gösterime gireceği tarih hakkında bir televizyon programında bazı tahminler paylaştı.

The Last of Us 2. Sezon, Bella Ramsey’e göre 2024’ün sonlarında gelebilir

The Jonathan Ross Show’da konuk olan dizinin Ellie’si Bella Ramsey, dizinin ikinci sezonu ile ilgili bazı sorular aldı. Özelllikle hayranların ikinci sezonu ne zaman beklemesi gerektikleriyle ilgili bir tarih sorulunca şunları söyledi:

“Biraz zaman alacak. Muhtemelen bu yılın sonu, önümüzdeki yılın başı gibi çekimlere başlarız. Uzun, muhtemelen bir yıl sürecek bir çekimlerden sonra büyük ihtimalle 2024’ün sonu, 2025’in başı gibi gelecek.”

İlk gösterimini Ocak ayında yapan ilk sezon, hem oyunu oynamış oyuncular hem de serinin yabancıları tarafından fazlasıyla sevilmişti. Öyle ki dizi, HBO’nun da son 10 yıldaki en iyi ikinci dizisi olarak başarısını konuşturmuştu.

The Last of Us 2. Sezon İçin Bella Ramsey'den Açıklama
Bella Ramsey, Görsel: MARCA

Tabi her dizide olduğu gibi bazı bölümleri diğerlerinden çok daha az sevilip bir takım tartışmalara yol açmıştı. Üçüncü ve yedinci bölümde ele alınan konular seyircilerin hoşuna gitmemiş olacak ki, IMDB üzerinde bu iki bölüm puanı en düşük bölümler olmuştu. Hatta Craig Mazin bu puanlamaların ortası olmadığını ve ya 1/10 ya da 10/10 şeklinde geldiğini de belirtmişti. Ancak yine kendisi, sürekli 5/10 alan bir dizi yapmaktansa böyle uç puanların geldiği bir dizi yapmayı tercih edeceğini de söylemişti.

Şimdi Bella Ramsey’in de açıklamalarına bakarak yakın zamanda ikinci sezonu göremeyeceğimizi söyleyebiliriz. Tabi serinin hayranları için endişelenecek bir şey yok; The Last of Us Part I, 28 Mart’ta PC için çıkacak. Yani hala tüketebileceğimiz fazlasıyla Last of Us içeriği bulunuyor. Bilgisayarınız kaldırır mı diye endişelenmeden önce minimum sistem gereksinimlerini kontrol etmeyi unutmayın. 🙂

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: