Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

BBL ve FUT ile VCT Heyecanı 20 Şubat’ta Başlıyor: Büyük Valorant Turnuvasında Ülkemizi Temsil Edecekler

Paylaş

Dünya’nın en prestijli Valorant e-spor turnuvası VCT, 20 Şubat Salı günü itibarıyla başlayacak. Ülkemizden BBL ve FUT e-spor takımları turnuvada yer alacak ve bizleri temsil edecekler. İki başarılı takımımız turnuvada ülkemizi temsil ederek başarıya ulaşmak için mücadele edecekler.

VCT 2024, 20 Şubat’ta başlıyor!

VCT EMEA’yı başarıyla tamamlayan FUT, Masters Tokyo ve VCT Champions’ta EMEA’yı (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) temsil etmişti. Hırslı ekip şimdi de bu başarısını VCT 2024’te ikiye katlamak için harekete geçmiş durumda. Takıma yeni katılan cNed ile güçlenen kadro, Masters Madrid’e giderek şampiyonluk yolunda ilerlemek istiyor.

Öte yandan geçtiğimiz yıl, gösterdiği performans ile anlık 120 bin izleyiciye ulaşarak rekor kıran BBL, bu sene daha genç bir kadro ile karşımıza çıkacak. Gençliğin getirdiği dinamizm ile rakiplerine gözdağı veren takım, geçen seneki başarılarını sürdürerek Masters Madrid’de adından söz ettirmeye devam etmek istiyor.

Bu görselin Alt özniteliği boş. Dosya adı: VCT-2024.jpg
BBL ve FUT ile VCT Heyecanı 20 Şubat'ta Başlıyor: Büyük Valorant Turnuvasında Ülkemizi Temsil Edecekler

VCT Kickoff 20 Şubat Salı günü gerçekleşecek ve 3 Mart’a kadar devam edecek. Turnuvayı takip etmek isteyen oyuncular, Berlin Riot Games Arena’dan Türkçe, Fransızca, İngilizce ve İspanyolca dilinde yapılan yayınları takip edebilecekler.

Şimdiden her iki takımımıza da turnuvada başarılar diler, göğsümüzü kabartacak sonuçlarla ülkemize dönmelerini temenni ederiz. Bol şans!

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: