Wo Long: Fallen Dynasty İlk Ek Paketini Çıkartıyor: Battle Of Zhongyuan

Paylaş

Wo Long: Fallen Dynasty’nin ilk ek paketi olacak Battle of Zhongyuan DLC’si için çıkış tarihi nihayet açıklandı.

Battle of Zhongyuan ek paketi geliyor

Koei Tecmo tarafından geliştirilen ve mart 2023‘te piyasaya sürülen Wo Long: Fallen Dynasty için ilk ek paket nihayet geliyor. Battle of Zhongyuan ismindeki bu DLC, Zhongyuan savaşını konu alacak ve 29 Haziran 2023‘te çıkması planlanıyor.

Battle of Zhongyuan ek paketi içerisinde yeni bir hikaye senaryosu, farklı bir zorluk seviyesi ve çeşitli silah türleri oyuna ekleyecek. Aynı zamanda yeni bölümler, düşman çeşitleri ve karakter alt metinleri de oyun içerisine dahil olacak. Çin uygarlığının doğum yeri olarak bilinen Zhongyuan bölgesini tasvir edecek bu ek paket, 29 Haziran günü oyunculara sunulmuş olacak.

Wo Long: Fallen Dynasty İlk Ek Paketini Çıkartıyor: Battle Of Zhongyuan
Wo Long: Fallen Dynasty İlk Ek Paketini Çıkartıyor

Bu ek paket dışında 2023 senesi içerisinde oyuna 2 farklı ek paket gelmesi daha bekleniyor. Eylül ayında Conqueror of Jiangdong‘un, aralık ayında ise Upheaval in Jingxiang ek paketlerinin satışa sunulması planlanıyor. Zhongyuan DLC’sinin şu an hangi fiyattan satılacağı ise belirsizliğini koruyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: