Banishers: Ghosts of New Eden Sistem Gereksinimleri

Paylaş

DON’T NOD’un yeni oyunu Banishers Ghosts of New Eden sistem gereksinimleri konusundaki gizem perdesini araladı. Focus Entertainment’ın yayınladığı tek oyunculu, hikaye odaklı aksiyon-RYO oyunu yakında geliyor. Haliyle oyuncular, bu ilgi çekici görünen macerayı bilgisayarlarının kaldırıp kaldırmayacağı konusunda şüpheli. Unreal Engine oyun motoru teknolojisi kullanılarak geliştirilen Banishers sistem gereksinimleri ve teknik detaylarıyla karşınızda! Lafı hiç uzatmadan, gelin detaylara birlikte bakalım.

Banishers Ghosts of New Eden sistem gereksinimleri neler?

DON’T NOD’un yeni oyununu oynayabilmek için, bilgisayarınızın Banishers Ghosts of New Eden sistem gereksinimleri listesini karşılaması gerekiyor. Zira burada listelenen donanımlar, oyunun oynanabilir kare hızlarında ve giriş gecikmesinde çalışabilmesi için gerekliler. Eğer bilgisayarınızdaki donanımlar, minimum sistem gereksinimlerinde belirtilenleri karşılamıyorsa, oyunu sağlıklı şekilde oynamanız mümkün olmayacaktır. Öte yandan, en akıcı deneyim için önerilen sistem gereksinimlerini de karşıladığınızdan emin olmanız gerekiyor.

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 10/11 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3-8300 / AMD Ryzen 3 2200G
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1050Ti / AMD Radeon RX 580
  • Grafik Ayarları: Düşük ayarlar, 1080p çözünürlüğünde 30 FPS

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 10/11 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-10600K / AMD Ryzen 5 5600X
  • RAM: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce RTX 2060 / AMD Radeon RX 6700 XT
  • Grafik Ayarları: Çok yüksek ayarlar, 1080p çözünürlüğünde 60 FPS
banishers ghosts of new eden sistem gereksinimleri
Banishers’ın sistem gereksinimleri.

Banishers: Ghosts of New Eden kaç GB?

Banishers: Ghosts of New Eden’ı bilgisayarınıza yükleyebilmek için en az 52 GB boş depolama alanına sahip olmanız gerekir. Oyunun bilgisayarınızda kapladığı yer, ilk etapta bu şekilde olacak. Ancak daha sonra güncellemeler ile yükselebileceğinin altını çizmemiz de gerekiyor.

Ayrıca, Banishers Ghosts of New Eden sistem gereksinimlerine düşülen bir not olarak, SSD de tavsiye ediliyor. Minimum tarafta SSD için herhangi bir şart koşulmasa da ideal deneyim için hızlı bir depolama aygıtı kullanmanız tavsiye ediliyor. Bu sayede yükleme ekranlarında ya da oyundaki dokuların yüklenmesine gecikme olmadan, akıcı şekilde oynayabileceksiniz.

Oyun hakkında

Daha önce Vampyr, Life is Strange gibi serilerden tanıdığımız deneyimli geliştirici, hikaye anlatıcılığı konusundaki gücünü Banishers’ta da gösterecek gibi görünüyor. Özellikle hikaye odaklı tek oyunculu oyunlardaki başarısıyla bilinen stüdyonun yeni oyununun çıkış tarihi de yakın zamanda değişmişti. İlk etapta Kasım 2023’te çıkması planlanan oyun, cilalama aşamasının uzaması nedeniyle 13 Şubat 2024’e ertelenmişti. Bu tarihte henüz bir değişiklik olmadı ve oyun yakında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Banishers sistem gereksinimleri
Banishers Ghosts of New Eden sistem gereksinimleri.

Yakın zamanda yayınlanan oynanış fragmanı ile “ben buradayım” diyen oyun, iki farklı karakter arasında dinamik geçiş yapma mekanikleri ile öne çıkıyor. Değişken dünyası, harika manzaralara ev sahipliği yapacak olmasıyla göz boyayan bir yapıya sahip. Peki sizler oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşmayı unutmayın!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: