Banishers: Ghosts of New Eden İle Doğaüstü Korkularınızla Yüzleşin!

Paylaş

İlk kez Gamescom 2022 sırasında duyurulan Banishers: Ghosts of New Eden, dün akşam gerçekleşen Summer Game Fest 2023 etkinliğinde oldukça ilgi çekici fragmanı ile karşımıza çıktı. Hikayesiyle ön plana çıkan oyun, aynı zamanda iki farklı karakterin hayatlarına konuk ediyor bizleri.

Banishers: Ghosts of New Eden görsel olarak güçlü duruyor

DON’T NOD tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayımlanacak olan Banishers: Ghosts of New Eden, dün akşam gerçekleşen Summer Game Fest 2023 sunumunda yeni fragmanıyla karşımıza çıktı. Trajik bir kaderi değiştirmek için doğaüstü korkuları avladığınız ve onlarla savaştığınız dokunaklı aksiyon oyunu için yayımlanan fragman içerisinde oyunun çıkış tarihini de görme şansına eriştik.

Bu yılın sonunda PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC‘ye gelecek olan oyun, yeni ekran görüntüleri ve Summer Game Fest’te prömiyeri yapılan fragman ile birlikte karşımıza çıktı. İki aşığın becerilerini birleştirerek el ele savaşacak, Antea Duarte ve Red mac Raith karakterlerine yön vereceğiz. Yayımlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz;

Bu ikili aslen bir hayalet avcısı. Yaşayanları hayalet tehdidinden korumaya yemin eden bu ikili, gelişen olaylar sonucunda bu trajik hikayeyi kendi hayatlarında yaşamaya başlıyorlar. Kuzey Amerika’nın perili vahşi doğasında, doğaüstü yaratıklar ve kadim sırlarla dolu bir dünyanın yükünü hafifletmek için New Eden topluluklarının hayatlarına gireceksiniz. Canlılara eziyet eden ruhları yenmek ve onları kovmak için zekanızı kullanın veya Antea’nın ruhani güçleri ile Red’in güçlü cephaneliğini birleştirerek oynanış sağlayın. İster yaşayan insanlar ister gezgin ruhlar olsun New Eden sakinlerinin kaderine karar verirken, hikayenizi ve karşılaşacağınız zorlukları dramatik bir şekilde etkileyen ağır kararlar da önünüze çıkacak.

PC tarafında Steam üzerinden oynanabilecek oyunun ön sipariş fiyatları da belli olmuş durumda. 2023 yılının sonlarına doğru çıkması planlanan yapımın Wanderer Set ek paketiyle birlikte alabileceğiniz ön sipariş paketi bulunuyor. Bu paketin fiyatı ise 899,00 TL olarak belirlenmiş durumda. Steam mağaza sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimleri de yakın bir zamanda açıklanacaktır.

Banishers: Ghosts of New Eden
Banishers: Ghosts of New Eden görsel olarak oldukça güçlü görünüyor
Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: