Bana Simulator Oldukça Komik Ve Eğlenceli Bir Dünyayı Kurtarma Oyunu!

Steam’in derin dehlizlerinde ortaya çıkan bu eğlenceli oyun, dünyayı kurtarma görevine soyunan Bana ve arkadaşlarının macerasını konu ediniyor. Meyvelerin baş kahraman olduğu Bana Simulator‘u tanıtıyoruz;

Bana Simulator nasıl bir oyun?

Seaside Games’in bağımsız oyunu Bana Simulator, renkli atmosferi ile karşımıza çıkıyor. Aksiyon ve macera unsurlarının yer aldığı yapım içerisinde, dünyayı kurtarma amacı taşıyan Bana ve arkadaşlarına eşlik ediyoruz. Çeşitli düşmanları alt ederken bir diğer yandan ise oyunun dünyasını keşfetmeye çalışıyoruz. Çizgi film tarzındaki görselliği bir yana, kendine has mizahı ve komik anlatı unsurlarıyla da oyuncunun ilgisini çekmeyi başarıyor.

Bana Simulator nasıl bir oyun?
Bana Simulator nasıl bir oyun?

Şu an Steam mağaza sayfası üzerinde erişilebilir olan oyunun erken erişimde yer aldığını belirtelim. Geliştirici ekip oyunu sürekli güncel tutmaya çalışıyor ve farklı oyun modları getirerek daha güncel ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunmaya çabalıyor. Erken erişim sürecinde “Bana Simulator Alpha” olan ismi de tam sürüm döneminde Bana Simulator olarak güncellenecek. Steam mağaza fiyatı 65,00 TL.

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar