Mobil Oyun Assassin’s Creed Jade Yeni Oynanış Görüntüleri İle Karşımızda

Paylaş

Ubisoft’un seriyi atağa kaldırdığı şu sene içerisinde mobil cihazları es geçmesi pek yakışık almazdı. İşte sadece Google Play’den ve App Store’dan sahip olabileceğiniz Assassin’s Creed Jade.

Assassin’s Creed Jade mobil cihazlara geliyor

Dün gece başlayan Gamescom 2023, birçok oyuna ev sahipliği yapıyor. Yeni duyurular ve halihazırdaki oyunlara ek içeriklerin tanıtıldığı bu açılış gününde, Assassin’s Creed Mirage için sinematik bir fragman yayınlanmıştı. Etkinliğin ikinci gününde ise Ubisoft’un yeni mobil oyunu Assassin’s Creed Jade için ilk görüntüler yayınlandı.

Daha önce sızıntılar sayesinde ufak tefek bakışlar atabildiğimiz oyun, gördüğümüz üzere tam kıvamında bir mobil oyuna benziyor. Özellikle açık dünya ve aksiyon temeli, Origins üçlemesinden sonra tercih edilen oyun sistemine benzerlik gösteriyor. Geçtiğimiz saatlerde yayınlanan Gamescom 2023 fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz;

M.Ö. 3. yüzyılda Çin’in ilk birleşik imparatorluğunun kurulduğu dönemlerde geçen hikaye, Doğu ve Batı arasındaki ticaret ve kültürel alışveriş dönemi semalarında geçiyor. Xia’nın yolunu keşfedeceğimiz ve türlü maceralara atılacağımız yapımın yakın bir zamanda ikinci kapalı beta süreci başlayacak.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: