Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Assassin’s Creed Infinity Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Paylaş

Canlı bir hizmet sistemi olacağı söylenen Assassin’s Creed Infinity hakkında yeni detaylar ortaya çıkmış durumda. Özellikle kod adı “Red” olan yeni Assassin’s Creed oyunu ile aynı dönemde piyasaya çıkacağı iddia ediliyor.

Assassin’s Creed Infinity hakkında yeni gelişmeler var

Insider Gaming kaynaklarına göre Assassin’s Creed Infinity hakkında bazı yeni gelişmeler ortaya çıkmış durumda. Aslen “canlı hizmet” olarak servis edileceği söylenen Infinity, Assassin’s Creed Red, Hexe ve Invictus gibi oyunların ana merkezi olarak sayılacak. Insider Gaming kaynaklarına sağlanan fakat halka açılmayan bazı demo görüntülerinde ise kullanıcıların sadece birkaç saniye içerisinde Infinity merkezinden Assassin’s Creed Red‘e geçiş yapabildiği görüntülenmiş.

Ayrıca bu sistem içerisinde oyuncuyu diri tutacak birçok aktif ek içeriğin de yer alacağı söyleniyor. Ubisoft‘un ana odağı, her 2 yılda bir ana oyun ve ara dönemlerde ise mini oyunlar sunmak olacak. Bu süreçte ise oyunculara sunulacak DLC ve ek görev içerikleri ise Infinity aracılığı ile verilecek.

Assassin's Creed Infinity Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı
Assassin’s Creed Infinity Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Peki gelecek Assassin’s Creed oyunları ne alemde?

Feodal Japonya döneminde geçecek olan Assassin’s Creed Red’in bu senenin sonunda piyasaya sürülmesi planlanıyor. Çok oyunculu bir mod besleyen Invictus’un 2025 yılında, Hexe kod adlı oyunun ise 2026 yılında piyasaya sunulması planlanmış durumda. Ayrıca Insider Gaming kaynaklarına göre yeni projeler de yolda görünüyor.

Önümüzdeki 10 yıl içerisinde Assassin’s Creed Black Flag Remake başta olmak üzere yeni ve duyurulmamış bir Remake projesinin daha planlandığı bildiriliyor. Aztek İmparatorluğu’nu konu alması planlanan Nebula, PvE modu kapsayacak Raid ve başka bir çok oyunculu yapım olan Echoes’da önümüzdeki senelerde çıkması planlanan başka Assassin’s Creed oyunları olacak. Henüz duyurulmamış ancak planlanma aşamasında olduğu söylenilen Remake projesinin ise serinin ilk oyunu olan Assassin’s Creed’in yeniden yapımı olacağı öne sürülüyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: