Armored Core 6 Çıkış Tarihi: Oyunun Fiyatı Ne Kadar?

Paylaş

FromSoftware’in merakla beklenen yeni oyunu Armored Core 6 Fires Of Rubicon için yayın tarihi açıklandı. Kıyamet sonrası bir temayı ele alan Armored Core 6 çıkış tarihi oyuncular tarafından merak ediliyor.

Armored Core 6 çıkış tarihi açıklandı

FromSoftware’in merakla beklenen oyunu Armored Core 6 için yeni bilgiler gün ışığına çıkıyor. Armored Core serisini baz alan ve kendine has bir dövüş tasarımı benimseyecek oyun için çıkış tarihi nihayet açıklanmış oldu. Armored Core 6, Rubicon gezegeninde geçecek ve buradaki enerji kaynağı olan “Coral” ile alaklı bir hikaye benimseyecek. Bizler de Mekaları özelleştirecek, savaşlara atılacak ve hikayeye kapılıp gideceğiz.

Armored Core 6 Çıkış Tarihi
Armored Core 6 Çıkış Tarihi

Bu mekalar özelleştirilebilir ve farklı parçalar ile tamamlanabilir robotlar olacak. Boss savaşlarında yakından veya uzaktan saldırı yapıp yapmayacağımızı biz belirleyeceğiz. Mekalar için seçilen her parçanın bir özelliği bulunuyor ve parçalar değiştikçe savaş stili de dahil olmak üzere hareket kabiliyeti ve saldırı anlayışı gibi durumlar da değişkenlik gösteriyor.

Armored Core 6, yayımlanan oynanış videosunda ağustos ayını işaret ediyor. FromSoftware’in yeni oyunu, şayet bir erteleme görülmez ise 25 Ağustos 2023 tarihinde çıkış yapmış olacak. Oyunun Steam mağaza sayfasındaki ön sipariş fiyatı ise 899,00 TL olarak belirlenmiş durumda. Şayet Deluxe sürümü satın almak isterseniz 1.049,00 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Armored Core 6 sistem gereksinimleri

Armored Core 6 sistem gereksinimleri de elbette merak ediliyor. Yayımlanan oynanış videosunda bizlere oldukça güzel ve gerçekçi bir görsellik karşılamıştı. Özelleştirilebilir mekalar ve devasa boyuttaki savaşları kaldırabilmek için en az 12 GB RAM kapasitesine ihtiyacınız olacak. Ayrıca 4 GB’lık bir ekran kartı ve DirectX sürümünün 12 olması şartı koşuluyor. Oyun için sadece minimum sistem gereksinimleri açıklanmış durumda. İşte merak edilen Armored Core 6 minimum sistem gereksinimleri;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-8600K veya AMD Ryzen 3 3300X
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960, 4 GB veya AMD Radeon RX 480, 4 GB veya Intel Arc A380, 6 GB
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 65 GB kullanılabilir alan

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: