Apex Legends Yeni Sezon Karakteri Sızdırıldı: Ballistic Oyuna Dahil Olacak

Paylaş

Şubat ayında 16. sezonu ile sahalara geri dönen Apex Legends, daha ilk ayını doldurmadan yeni sızıntılar ile karşımıza çıkıyor. Oyunun bir sonraki sezonunda tanıtılacak karakterin görselleri sızdırılmış durumda.

Apex Legends yeni sezon tüm hızıyla devam ediyor

Revelry, yani 16. sezon tüm hızıyla devam ediyor. İlk defa yeni bir karakter duyurmadan sezon girişi yapan geliştirici Respawn Entertainment, gelecek dönemlerde yayımlamayı planladığı yeni sezon için kolları sıvamış durumda. Insider Gaming kaynaklarına göre bir sonraki sezonda oynanabilir karakter konumundaki Ballistic‘in görselleri ve yetenekleri sızdırılmış durumda.

Karakterin daha önce de yetenekleri sızdırılmış ve 16. sezonla birlikte oyuna eklenmesi beklenmişti. Ancak Revelry sezonunda oynanabilir karakter yerine yeni sınıflandırma sistemi ve silahlar tanıtılmıştı. Ballistic, görseller üzerinden yola çıkılarak tahmin edilmesi zor bir karakter. Fakat görünümüne baktığımız zaman sanki eski bir asker edasına sahip ve oldukça yırtıcı bir karakter olduğu belli oluyor.

Apex Legends

Karakterin özellikleri de oyuncular tarafından merak ediliyor. Pasifinin üçüncü bir silah taşımaya odaklı olduğu ve yeteneklerinden biri, silahını kullanmaya başlamasından itibaren onun ısınmasını ve ısındığında ise daha güçlü bir hasar verdiğini gösteriyor. Ultisi ise takım arkadaşlarına hem sınırsız cephane imkanı sunuyor hem de hareket hızı sağlıyor. Sızdırılan bu yeteneklere baktığımız zaman bizi oldukça sert bir karakter karşılıyor gibi.

Elbette bu iddialar henüz kesin değil. Sızıntılar doğrultusunda karakterin görünümü ve yetenekleri geliştirici ekip tarafından değiştirilebilir. Ayrıca 17. sezonun ne zaman geleceği de henüz belli değil, bu sebeple karakterin ne zaman karşımıza çıkacağını da tam bilemiyoruz.

Apex Legends

En çok oynanan Battle Royale oyunlarından birisi

Apex Legends, son dönemlerde yer yer PUBG’yi de geride bırakarak en çok oynanan Battle Royale oyunu olmayı başarmıştı. Yeni sezonla birlikte farklı oyun içerikleri de sunulduğu göz önüne alınırsa oyuncuların mutlu olduğunu söylememiz gerekli. Alışılmışın dışında bir sezon başlangıcı yapan geliştirici ekip Respawn Entertainment ve Electronic Arts ise durumdan bir hayli memnun. Eğer iddialar gerçeği yansıtıyorsa 17. sezonda yeni karakter Ballistic olacak ve oynaması şimdiden eğlenceli görünüyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: