Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Anomaly Agent Xbox Fiyatı Belli Oldu: Sudan Ucuz Derlerdi İnanmazdık!

Paylaş

Enis Kirazoğlu ve Phew Phew Games önderliğinde 24 Ocak tarihinde çıkacak Anomaly Agent‘ın Xbox ön sipariş fiyatı belli oldu. Yalnız sadece Xbox cihazlar için satın alınabiliyor. Steam ön siparişleri için süreç henüz belli değil.

Anomaly Agent Xbox fiyatı çok uygun

24 Ocak tarihinde Steam, Steam Deck, Xbox Series X/S ve Xbox One için çıkacak olan Anomaly Agent’ın ilk ön sipariş fiyatı belli oldu. Geçtiğimiz günlerde Enis Kirazoğlu, bir videosunda oyunun ön sipariş fiyatlarının yerel fiyatlandırma üzerinde duracağını belirtmişti. Steam tarafında henüz ön siparişe açılmamış olsa bile, oradan satın almak isteyenlerin çıkış indirimi ile birlikte oyunu 3,99 dolardan satın alabileceğini tekrar hatırlatalım. Normal fiyatı ise 4,99 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Microsoft Store üzerinden ise ön siparişe açılan oyunun Xbox sürümleri, şu an çıkış indirimi ile birlikte 126,43 TL‘ye satın alınabiliyor. Eğer bu indirimi kaçırırsanız daha sonra ödemeniz gereken fiyat 148,75 TL olacak. Şayet Xbox One veya Xbox Series X/S cihazlarından birisine sahipseniz, o halde oyunu ön sipariş vermek için buradaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Anomaly Agent’ın nasıl bir oyun olduğunu merak ediyorsanız daha önce yaptığımız ön incelemeye buradan, sevgili Enis Kirazoğlu ile oyun üzerine yaptığımız röportaja ise buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ataritalı
Ataritalı
11 Ocak 2024 21:41

Uygun fiyat, 2 lahmacun parası.

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: