KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

İlgi Çekici Türk Oyunu Anomaly Agent Duyuruldu!

Paylaş

Enis Kirazoğlu’nun da içinde bulunduğu Phew Phew Games adındaki Türk oyun şirketi yeni oyunu Anomaly Agent‘ın duyurusunu yaptı. Bugün Steam sayfası ile birlikte karşımıza çıkan yapım cyberpunk bir atmosfere sahip olacak ve aksiyon-macera türünde bir oyun olarak karşımıza çıkacak. Gelin fragmanıyla oldukça eğlenceli gözüken oyunun detaylarını inceleyelim!

Anomaly Agent bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek

Yeni aksiyon-macera oyunu için henüz bir çıkış tarihi belirlenmemiş olsa da Phew Phew Games’in Twitter hesabında oyunun bu yıl içerisinde çıkacağı belirtiliyor. “Ajan 70” karakterini canlandıracağımız oyunda sıradışı anomali silahlarını kullanarak düşmanlarımızla mücadele edeceğiz. Oyunda hem yakın dövüş hem de menzilli silahlar kullanılabilir olacak ve aşağıdaki fragmanda da görebileceğiniz gibi, görselliğin oldukça zengin ve düşmanları yok etmenin çok keyifli olacağı gözümüze çarpıyor.

Akıcı bir dövüş mekaniğine sahip olacak oyunda aynı zamanda karakterimizi geliştirerek oynayış tarzımızı da farklı yönlere götürebileceğimiz belirtilmiş. Buna ek olarak Ajan 70’in akrobatik hareketler yaparak peşinden gelen düşmanlardan kaçabileceğinin de altı çizilmiş. Yani oyunda yer yer platformer mekanikleriyle de karşılacağız.

Oyunun hikayesi hakkında pek bir detay paylaşılmamış olsa da gizemleri çözerek dünyayı daha güvenli bir hale getireceğimizi ve bunu yaparken unutulmaz karakterlerle, eşsiz boss savaşlarıyla ve pürüzsüz bir oynanışla karşılaşacağımız belirtiliyor. Anomalileri durdurarak dünyanın bir kaosun içine sürüklenmesini engelleme görevini üstlenen Ajan 70’in hikayesi ilgi çekici görünüyor.

Piksel grafikleri ve oldukça hoş görünen evreniyle Anomaly Agent bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek. Aynı zamanda aralarında Türkçe’nin de bulunduğu 6 dilde altyazı ve arayüz desteği de bulunacak. Synthwave müzikler eşliğinde biraz kötü adam pataklamak istiyorsanız, Steam üzerinden istek listenize eklemeyi unutmayın!

Bu tür oyunlar için çok önemli değil ama, dileyenler için aşağıya sistem gereksinimlerini de bırakalım.

Anomaly Agent sistem gereksinimleri

Şimdilik biraz farazî olarak girilmiş Anomaly Agent sistem gereksinimleri öyle gösteriyor ki oyun hemen hemen çok eski olmayan her bilgisayarda oynanabilecek.

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i5 ya da daha yenisi
  • Bellek: 2GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 ya da Radeon HD 7870
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 200MB boş alan

Ayrıca Türk oyunlarını takip etmekte güçlük çekiyorsanız, hiç uğraşmayın! Çünkü biz sizler için bunu zaten yapıyoruz. Türk oyunları ile ilgili haberlerimizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: