KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Enis Kirazoğlu, Anomaly Agent İçin Çıkış Tarihini Açıkladı

Paylaş

Phew Phew Games ekibi tarafından geliştirilen Anomaly Agent için kesin bir çıkış tarihi belirlendi. 2024 oldukça hızlı geçecek!

Anomaly Agent, siberpunk temalı bir aksiyon oyunu

Uzun bir süredir geliştirilen yapım, siberpunk temasını benimseyen bir aksiyon-platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ülkemizdeki oyun sektörünün önde gelen isimlerinden birisi olan Enis Kirazoğlu’nun da içerisinde bulunduğu Phew Phew Games ekibi tarafından geliştirilmekte olan oyun, nihayet çıkış tarihine kavuştu diyebiliriz. Duyuruya göre 24 Ocak 2024 günü kendimizi Ajan 70’in muhteşem macerasına ortak edeceğiz.

Synthwave müzikler ile birlikte kendimizi akrobatik bir aksiyon oyununda bulacağız gibi görünüyor. Aynı zamanda seçim mekanizması da oyunun temel taşlarından bir tanesi olacak. Karakterimizin aksiyon tarzını belirleyebildiğimiz gibi öte yandan oyunun hikaye akışına da dokunabileceğiz. Buna göre, hikaye içerisinde olayların gidişatına yön verebileceğiz.

Gaming İstanbul 2023 çerçevesinde oyunu ekipçe deneme şansına erişmiştik. Yaptığımız ön incelemeyi şuradan okuyarak daha detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.

Anomaly Agent Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Konsol olarak ilk etapta Steam Deck ve Nintendo Switch uyumlu olacak.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: