Anno 1800 Konsol Sürümü Çıktı: Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak

Paylaş

Ubisoft Blue Byte – eski adıyla Ubisoft Dusseldorf- tarafından geliştirilen Anno 1800’ün konsol sürümü bugün satışa çıktı. İlk kez 2019’da oyuncularla buluşan gerçek zamanlı strateji oyunu şimdi de yeni nesil konsollarda oyuncuların karşısına çıkıyor.

Anno 1800 PC ve konsollarda bir hafta ücretsiz

Anno 1800 Konsol Sürümü bu akşam TSI 20:00’da erişime açılacak ve ilk hafta boyunca ücretsiz şekilde oynanabilecek. “Ücretsiz oynama haftası” etkinliği ise 23 Mart 2023 TSI 23:59’da sona erecek. Bu süre boyunca oyuncular sevilen strateji oyununu dilediklerince oynayabilecekler. Aynı zamanda oyunun konsol sürümünün çıkışı kutlansa da Epic Games, Ubisoft Connect platformlarından PC oyuncuları da bu tarihler arasında oyunu ücretsiz olarak deneyebilecekler.

Anno 1800 PC ve konsollarda bir hafta ücretsiz
Anno 1800 Konsol Sürümü Çıktı: Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak

Ubisoft’un konsollara taşıdığı strateji oyunu için biz de dün bir inceleme yayınladık. “Her strateji oyununun konsollarda olmasını kanıtlar nitelikte” diyerek tanımladığımız oyun bizden 80 puan aldı. Eğer kaçırdıysanız ya da merak ediyorsanız buraya tıklayarak incelememizi okuyabilirsiniz. Ayrıca oyunu daha önce PC’de oynayıp Ücretsiz Hafta boyunca da konsolda oynayacak olan Anno 1800 hayranları, PC versiyonundan hediye olarak 9 süsleme eşyası edinir

Aynı zamanda oyunu ücretsiz oynamak istiyorsanız bilgisayar donanımınızın kaldırıp kaldırmayacağını da hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Anno 1800 PC Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: AMD FX 6450 ya da Intel i5 3470
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 670 ya da AMD Radeon R9 285 (2 GB VRAM, Shader Model 5.0)
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
  • DirectX: 11
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (Yalnızca 64bit sürümleri)
Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: