Amnesia: The Bunker Tekrar Ertelendi!

Paylaş

Oyuncular olarak sürekli erteleme gören oyunlara karşı artık önyargı beslemeye başladık. Çünkü bu ertelemelerin sonucunda yine kötü optimizasyon sorunları ile karşımıza çıkmayı ihmal etmiyorlar. Bu sefer üzücü bir haber popüler korku oyunu tarafından geldi. Amnesia: The Bunker, tekrar ertelendi…

Amnesia: The Bunker ertelendi

Daha önce Şubat ayında bir erteleme yaşayan oyunun çıkış tarihi mayıs ayına ertelenmişti. 16 Mayıs günü çıkmasını beklediğimiz bu popüler korku oyunu, tekrar ertelenerek 23 Mayıs tarihi gösterilmişti. Erteleme üstüne erteleme yaşayan korku oyunu, maalesef 2 hafta daha beklememizi isteyecek.

Frictional Games tarafından geliştirilen ve yayımlanacak olan Amnesia: The Bunker, resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir açıklamayla birlikte 6 Haziran 2023 tarihine ertelendi. Şirketin yaratıcı lideri Fredrik Olsson, Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre oyun tam olarak performans sağlayamıyormuş. Ekibin gece gündüz çalıştığını belirten Olsson, bu hataların ve çökmelerin giderilmesinin bir hayli zor olacağını da eklemeyi ihmal etmedi. Ayrıca oyunun 22 Mayıs 2023 tarihinde Steam üzerinden oynanabilir bir demosunun sunulacağını belirtiyor. Bu demo sürümü, oyunun ilk 30 dakikasını kapsayacakmış gibi duruyor.

Amnesia: The Bunker sistem gereksinimleri

Sürekli erteleme üstüne erteleme yaşayan Amnesia: The Bunker sistem gereksinimleri de merak ediliyor. PC tarafında Steam üzerinden oynanabilecek oyunun ön sipariş fiyatı henüz belli değil ama istediği sistem gereksinimleri belli olmuş durumda. Oyun aynı zamanda PlayStation 4, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacak.

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10, 64-bits
İşlemci: Core i3 / AMD FX 2.4Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: OpenGL 4.0, Nvidia GTX 460 / AMD Radeon HD 5750 / Intel HD 630
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10, 64-bits
İşlemci: Core i5 / Ryzen 5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: OpenGL 4.3, Nvidia GTX 680 / AMD Radeon RX 580 / Intel Xe-HPG
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: