American Truck Simulator Kansas Ek Paketi Bu Hafta Çıkacak

Paylaş

American Truck Simulator geliştiricisi SCS Software, oyuna yeni gelecek Kansas ek paketi hakkında beklenen tarih duyurusunu yaptı! Uzun zamandır geliştirilen simülasyon oyununun yeni gelecek genişleme paketinin ismi 2023 yılının başında duyurulmuştu. Geçtiğimiz günlerde yapılan yeni açıklamayla birlikte ise ek paketin bu hafta oyuncuların beğenisine sunulacağı öğrenildi. İşte Kansas DLC‘si hakkında detaylar…

American Truck Simulator için yeni ek paket “Kansas” bu hafta oynanabilir olacak

American Truck Simulator’un Oklahoma ek paketinin sonrasında, Şubat ayında duyurduğu Kansas DLC’si ile birlikte oyuna eklenecek eyalet sayısı tam tamına 15’e yükselecek. 30 Kasım Perşembe günü piyasaya sürülecek olan ek paket ile birlikte Kansas’ın doğal otlaklarına, derelerine, bol mavi gökyüzüne ve yeşilliklerle dolu manzaralarına ziyarette bulunabileceğiz.

Aynı zamanda geliştirici ekip yeni bölge hakkında; “Bir zamanlar Kansas, ülkede tarımın kalbi olarak kabul edilirdi. Kansas eyaleti birçok büyük işletmeyi çekmeyi ve diğer endüstriyel alanlarda gelişmeyi başardı ancak doğası hala çok iyi durumda. Eyalet parkları ve uçsuz bucaksız çayırlar, yoldan geçen her kamyoncunun hatırlayacak bir şeyle dolu olmasını sağlayacak muhteşem bir atmosfere sahip eşsiz manzaralar sunduğundan, teknolojik ilerlemeye ayak uyduracağız.” dedi.

Aynı zamanda Kansas DLC’sinin ardından gelmesi planlanan Nebraska ve Arkansas‘da SCS tarafından doğrulandı. İlerleyen aylarda çıkması planlanan iki yeni içerikle birlikte Amerika topraklarının çok daha büyük bir kısmı gezilebilir ve keşfedilebilir olacak.

American Truck Simulator
American Truck Simulator – Kansas.

Ayrıca yeni eklenen içeriklerle birlikte oyuna gelmesi planlanan 1.49 güncellemesi de oyuna geçtiğimiz günlerde eklendi. HDR gökyüzü, geceleri dinamik parıldayan yıldızlar, hareketli ay ve gök gürültülü fırtınalar sırasında şimşekler de dahil olmak üzere yeni hava efektleri oyuna dahil oldu.

1.49 içeriği ile birlikte eklenen bir diğer özellik ise Washington topraklarında yer alan PACCAR Teknik Merkezi oldu. Yeni merkez sayesinde Washington topraklarında ikinci el kamyon satıcılarıyla ticarete girişeceğiz ve ilk kamyonumuzu daha uygun bir fiyattan satın alabileceğiz. İkinci el araç almanın dezavantajı ise şoförlerin geliştirilmiş hasar ve onarım sistemiyle güzel bir şekilde uyum sağlayacak kilometre ve aşınma ile uğraşmak zorunda olması olacak.

American Truck Simulator Kansas paketinin Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilir, Perşembe günü ise satın alarak Kansas yollarına düşebilirsiniz.

Yiğit Bora Eyüboğlu
Yiğit Bora Eyüboğlu
Kıyamet sonrası evren hastası, oyun bağımlısı, bilim kurgu tiryakisi ve makine mühendisliği öğrencisi. Onu genellikle Death Stranding, The Last of Us ve pek çok sıra tabanlı strateji oyununu överken görebilirsiniz.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: