Amazon Prime Türkiye Fiyatı Zamlanıyor: Elveda Hızlı Kargo, Bedava Oyun ve Twitch Lootları

Amazon Prime Türkiye fiyatı için korkulan oldu ve zam geldi. Ülkemizde -bir zamanlar- çok uygun olan ve yaklaşık 8TL karşılığında alabildiğimiz Amazon’un abonelik hizmeti de zamlardan nasibini almış durumda. Her ay yüzlerce dizi ve filme, bedava oyunlara ve platformda yapılan alışverişlere çeşitli ayrıcalıklar ekleyen abonelik hizmetinin yeni fiyatı biraz tuzlu gelebilir.

Amazon Prime Türkiye fiyatı 5 kat zamlandı

Amazon Prime Türkiye fiyatı aylık 39,99 TL olarak güncellendi. Önceki fiyatı olan yaklaşık 8 TL’nin 5 katı olan yeni fiyatı hala bir nebze uygun olsa da aboneliğin avantajlarını sürekli kullanmayan kullanıcılar için biraz tuzlu gelebilir. Ancak sürekli dizi ve film izliyor, Amazon’dan alışveriş yapıyor ve ücretsiz oyunlarını indirip oynuyorsanız hala fena bir fiyat olmadığını söyleyebiliriz.

Amazon Prime Türkiye Fiyatı zamlandı.
Evet, sonunda Prime üyeliği de zamlardan nasibini aldı.

Prime abonelerinin ayrıcalıkları

Amazon Prime abonesi olursanız temelde bazı ayrıcalıklara sahip oluyorsunuz. Özellikle internetten alışveriş yapıyor ve platformu sık kullanıyorsanız aboneliğin büyük faydasını görebilirsiniz. İşte tüm ayrıcalıklar:

  • Ücretsiz kargo ve hızlı teslimat: Prime logolu ürünlerde bedava ve hızlı teslimat ayrıcalığına sahip olursunuz. Bunu kullanan biri olarak kargoların cidden hızlı geldiğini söyleyebilirim.
  • Prime Video’ya erişiminiz açılır: The Boys, Nine Perfect Strangers, The Office gibi dizilerin bulunduğu kütüphaneye erişebilir ve izleyebilirsiniz.
  • Prime Gaming Ücretsiz Oyunları: Her ay Prime Gaming abonelerine ücretsiz oyunlar ve oyunlarda kullanılabilir içerikler dağıtılıyor. Aynı zamanda Twitch’te Prime ile yayıncılara abone olunabiliyor. Aynı zamanda çeşitli oyunlarda oyun içi özel içeriklere sadece abone olduğunuz için sahip olabiliyorsunuz.
  • Prime Day: Amazon Prime üyelerine özel iki gün süren indirimlerden faydalanabiliyorsunuz.

Yeni fiyatıyla eski cazibesi pek kalmayan Prime üyeliği bu şekilde. “Zamlanmayan bir bu kalmıştı” derken nihayet o da zamlandı.

Platform bu ay abonelerine Wolfenstein: The New Order, The Beast Inside, Beholder 2, Metal Slug 4 gibi birçok oyunu ücretsiz vermişti. Önümüzdeki günlerde dağıtılacak 4 oyun için 27 Nisan’ı beklemeniz gerekecek. Dağıtılan tüm oyunlar ve dağıtılacak olanlarla ilgili detayları, konu ile ilgili haberimizden okuyabilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: