Alparslan: Selçuklu Sultanı Oyunu İle Selçuklu Tarihine Doğru Yolculuğa Hazırlanın!

Paylaş

Alparslan: Selçuklu Sultanı, Selçuklu dönemine giderek tarihi dokusuyla heyecanlı bir mobil oyun deneyimi vadeden üçüncü şahıs perspektifli bir rol yapma oyunu olarak mobil platformlarda yer alıyor. Aksiyon & macera türündeki yapımda sizi gerçek tarihi olaylardan esinlenerek geliştirilmiş bir deneyim bekliyor. Aynı zamanda Halep, Kudüs ve Rey gibi önemli tarihi mekanları da oyun içerisinde ziyaret edebileceksiniz.

Alparslan: Selçuklu Sultanı Android ve iOS platformlar için yayınlanmış durumda

Eğer mobilde kültürümüzü ve tarihimizi içeren bir oyun oynamak istiyorsanız göz atabileceğiniz Alparslan: Selçuklu Sultanı Apple App Store ve Google Play Store platformlarında indirmeye açık şekilde sizi bekliyor. Oyunun ana özellikleri arasında derin tarihi anlatısı, stratejik karar mekanizması, görsel ve ses efektlerinin yanı sıra rekabetçi ve işbirlikçi modları da bulunuyor. Yani dilerseniz arkadaşlarınızla, dilerseniz de arkadaşlarınıza ya da diğer oyunculara karşı oynama şansına sahipsiniz.

Alparslan: Selçuklu Sultanı
Alparslan: Selçuklu Sultanı

Eğer oyun ilginizi çektiyse her iki mağazaya giden linkleri aşağıdan bulabilirsiniz! Aynı zamanda Türk oyunlarına dair ürettiğimiz içerik ve yerli geliştiricilerimiz için yayınladığımız duyuruların tamamını da buradan inceleyebilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: