Aliens: Dark Descent Ön Siparişe Açıldı: Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Paylaş

Tindalos Interactive tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayımlanacak olan Aliens: Dark Descent için ön sipariş süreci resmen başladı.

Aliens: Dark Descent ön sipariş fiyatı merak ediliyor

Alien serisi gün geçtikçe genişlemeye devam ediyor. Video oyun camiasında da oldukça hatırı sayılır bir konumda bulunan seri için geliştirilen Aliens: Dark Descent, oyunu ön sipariş ile satın almak isteyen kullanıcılar için bugün itibarıyla satışa sunuldu. PlayStation 4 ve 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak olan oyunun ön sipariş fiyatı da merak ediliyor.

Aliens: Dark Descent ön siparişi hem Steam, hem PlayStation hem de Xbox mağaza sayfasında ön siparişe açılmış durumda. Ön sipariş sürecinde oyunu satın aldığınız takdirde özel Black Armor seti ve Lethe Recon Pack oyun içerisine dahil oluyor. Steam mağaza sayfası üzerinde 550 TL‘ye ön siparişe açılan oyun, PlayStation Store üzerinde 699 TL, Xbox Store üzerinde ise 700 TL gibi bir fiyat bandında satın alınabiliyor.

Aliens: Dark Descent ön sipariş
Aliens: Dark Descent

Aliens: Dark Descent çıkış tarihi ne zaman?

Bir komutan rolüne bürüneceğimiz ve Xenomorph salgınını durdurmak için çeşitli aksiyonlara gireceğimiz Aliens: Dark Descent, strateji ve aksiyonu birbirine harmanlamayı başarıyor. Oyun, eğer bir erteleme ilan edilmez ise 20 Haziran 2023 tarihinde dijital platformlardaki yerini alacak. Aliens: Dark Descent sistem gereksinimleri ise henüz belli değil.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: