Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Albion Online Türkçe Dil Desteğine Kavuşuyor!

Paylaş

Sandbox Interactive tarafından geliştirilen ve oldukça sevilen MMORPG oyunu Albion Online, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde yeni sunucular açıyor.

Albion Online artık Türkçe oluyor!

Ülkemizde de bilinen bu MMORPG oyunu artık Türkçe olmaya çok yakın. Avrupa sunucusu ile birlikte gelecek Türkçe dil desteği sonrasında oyuna baştan başlamak isteyenler için bir fırsat doğacak. Ayrıca Orta Doğu ve Kuzey Afrika sunucularıyla birlikte oyuna Arapça dil desteği de ekleniyor. Şu an yeni sunucular için ön kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Ayrıca “Kurucu Paketleri” satın aldığınız takdirde 3 Nisan 2024 tarihinde gerçekleşecek Kapalı Beta sürecine tam erişim sağlayabileceksiniz. Ayrıca bu paketlerin içerisinde altın, özel isim etiketleri, avatarlar, mobilyalar ve gösteriş eşyaları da yer alıyor. Daha yüksek hızlarda ve daha düşük ping seviyelerinde oynayabileceğiniz Albion Avrupa sunucusunda yer alan özellikler ise şu şekilde;

  • Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Albion dünyasından bir alanı kendilerinin ilan edebilecekleri yeni ve henüz el sürülmemiş bir oyun sürümü.
  • Mevcut diğer sunuculardan tamamen ayrı ve bağımsız bir oyun dünyası.
  • Tüm Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesi için iyileştirilmiş bağlantı hızları ve düşük değerlere sahip ping değerleri.
  • Oyun sunucu ve etkinlik içeriklerinin tamamen bölge için optimize edilmiş zamanlaması.
  • 3 Nisan’da başlayacak olan Kapalı Beta sürecine erişim sunan Kurucu Paketleri sayesinde yeni sunucuya erken erişim ve mevcut karakterleri ve lonca isimlerini koruma hakkı.
  • Kurucu statüsünden bağımsız olarak tüm oyuncular için, 10 Nisan’da başlayacak olan Açık Beta sürecine erişim hakkı.

Yaklaşık 20 gün sonra açılacak sunuculara ön kayıt yaptırmak ve daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz buradan Albion Online resmi internet adresine ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: