Agatha Christie – Murder on the Orient Express Oyunu Duyuruldu!

Paylaş

Microids tarafından geliştirilen ve yayımlanacak olan Agatha Christie – Murder on the Orient Express oyunu duyuruldu.

Agatha Christie – Murder on the Orient Express keşif unsurları taşıyacak

Agatha Christie tarafından yazılan meşhur “Doğu Ekspresinde Cinayet” romanından uyarlanan Agatha Christie – Murder on the Orient Express duyuruldu. Daha önce Blacksad: Under the Skin, Syberia serisi, XIII, Garfield Kart ve Asterix & Obelix serisinin yayıncısı olan Microids tarafından geliştirilen oyun, ünlü dedektif Hercule Poirot’un Doğu Ekspresinde yaşadığı gizemli vakayı konu alacak.

Oyun, orijinal hikayeye sadık kalacak fakat farklı oynanış elementleri de ekleyecek. İçerisinde macera ve keşif unsurları yer almasının yanı sıra, Joanna Locke adından yeni bir dedektif karakteri de hikaye içerisine dahil edecek. 2023 yılına uyarlanan bu hikaye, üçüncü şahıs bir oynanış benimseyecek ve zengin hikayesiyle oldukça keyifli bir deneyim sunacak.

Agatha Christie
Agatha Christie – Murder on the Orient Express

Agatha Christie – Murder on the Orient Express çıkış tarihi ise henüz belli değil. Yayıncı Microids’in açıklamalarına göre oyun 2023’ün dördüncü çeyreğinde çıkacak. PlayStation 4 ve 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için geliştirilen oyunun Steam sayfası da açılmış durumda. Buradan ulaşarak istek listesine ekleyebilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: