KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Rockstar Games’in Önemli İsimleri Absurd Ventures Stüdyosu Altında Birleşiyor

Paylaş

Rockstar Games’in kurucu ortaklarından birisi olan Dan Houser, 2020 yılında şirketten ayrıldıktan sonra kendi oyun stüdyosu olan Absurd Ventures‘ı kurmuştu. Şimdi ise şirkete iki yeni önemli isim katılıyor ve bunun yanında iki farklı ticari marka için başvurular yapıldı.

Absurd Ventures iki farklı ticari marka başvurusu yaptı

Rockstar Games’ten ayrıldıktan sonra kendi oyun stüdyosunu kuran Dan Houser, bu yılın Haziran ayında ise resmi olarak çalışmalara başlandığı ve stüdyonun artık efektif bir işleyişte olduğunu duyurmuştu. Absurd Ventures klasik bir oyun stüdyosu olmasından çok kitaplar, çizgi romanlar, karakter yaratımları ve daha birçok etkileşimli içeriklerle birlikte kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor diyebiliriz.

Absurd Ventures iki farklı ticari marka başvurusu yaptı
Absurd Ventures iki farklı ticari marka başvurusu yaptı

Bugün gelen bir haber ise stüdyo içerisine iki yeni önemli ismin katıldığı söyleniyor. Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption 2 gibi oyunlarda kıdemli hikaye yazarlığı görevini üstlenen Michael Unsworth, yine aynı pozisyon üzerinden şirkete dahil oldu. Ayrıca Lazlow Jones ise bir diğer kurucu ortak olarak listeleniyor. Anlaşılan o ki, Absurd Ventures stüdyosu bize güzel hikayeler çıkartmak için kolları sıvamış durumda.

Öte yandan şirket 2 yeni ticari marka başvurusu yapmış durumda. 28 Temmuz 2023‘te yapılan bu ticari marka başvurularının bir oyuna mı yoksa farklı bir içeriğe mi ait olduğu ise henüz bilinmiyor. “AMERICAN CAPER” ve “A BETTER PARADISE” isimli bu ticari marka başvuruları şayet yeni bir IP ise, ilk duyuruları 7 Aralık günü düzenlenecek olan The Game Awards sahnesinde görebileceğimiz söyleniyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: