Yeni A Plague Tale: Requiem Güncellemesi, Performans Modunu da Beraberinde Getiriyor

Paylaş

Amicia ve Hugo’nun duygu dolu macerasını devam ettiren A Plague Tale: Requiem için yeni bir güncelleme yayımlandı. Geçtiğimiz saatlerde Xbox Series X, PlayStation 5 ve PC için piyasaya sürülen yama, konsollar için uzun zamandır beklenen 60 FPS performans modunun yanı sıra PC için de birçok yeni grafik seçeneğini beraberinde getiriyor.

Yeni A Plague Tale: Requiem güncellemesi, konsollar için performans modu sunuyor

Yeni nesil konsollar için herhangi bir performans modu seçeneğinin olmaması ve sadece 30 FPS oynanabilmesiyle çıkışında büyük tepkiler toplayan A Plague Tale: Requiem, yeni güncellemesi ile birlikte bu sorunu ortadan kaldırıyor. Tabii oyuna yeni eklenen performans modunun sadece Xbox Series X ve PlayStation 5 için geçerli olduğunu da belirtelim. Yani Xbox Series S’te böyle bir seçenek bulunmayacak.

A Plague Tale: Requiem – Övgüler Fragmanı

Üstelik gelen yenilikler bunlarla da sınırlı değil. Bu güncelleme ile birlikte oyunun performans sorunlarına odaklanan Focus Entertainment ile geliştirici Asobo, PC tarafında da birçok gelişmiş grafik ayarının eklendiğini belirtti. Ayrıca tüm platformlar için de küçük hata düzeltmeleri yayımlanmış.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: