Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Xbox Developer Direct Etkinliği Geri Dönüyor

Paylaş

Xbox Developer Direct uzun bir aradan sonra geri dönüyor. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan etkinlik içerisinde birçok oyundan detaylı bilgiler alma şansına erişeceğiz.

Xbox Developer Direct hangi gün yapılacak?

Sunum içerisinde biz oyuncuları yeni detaylar bekliyor olacak. Xbox Wire açıklamalarına göre uzun süredir haber alınamayan yeni Indiana Jones yapımı bu sunumda gösterilecek. Aynı zamanda Avowed ve Senua’s Saga: Hellblade II gibi merak edilen yapımlardan da yeni detaylar görme şansına erişeceğiz.

Xbox Developer Direct Etkinliği Geri Dönüyor

18 Ocak Perşembe günü yapılacak olan Developer Direct içerisinde göreceğimiz kesinleşen oyunlardan ufak detaylar ise şu şekilde;

  • Indiana Jones: Wolfenstein serisinin arkasındaki başarılı stüdyo Machine Games’in uzun zaman önce duyurduğu ve hakkında çok az şey bildiğimiz yeni bir Indiana Jones oyununun geliştirildiğini biliyorduk. İşte 18 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek olan Developer Direct içerisinde oyun hakkında en yeni detaylara erişim sağlayacağız. Açıklanan bilgilere göre 10 dakikadan fazla bilgi aktarımı yer alacak. Aynı zamanda ilk oynanış fragmanı da izleyenler ile paylaşılacak.
  • Avowed: Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Avowed için yeni bilgiler açıklanacak. 2023’ün yaz aylarında yayınlanan oynanış fragmanından sonra yine sessizliğe gömülen yapımlardan bir tanesi olarak aklımıza kazınmıştı. Şimdi geliştirici ekipten yeni güncellemeler dahil olmak üzere oyun içindeki farklı işleyişleri ve dünyasından yeni detayları öğrenme şansına erişeceğiz.
  • Ara: History Untold: Oxide Games tarafından geliştirilen Ara, oldukça zorlayıcı ve kendine bağımlı yapan bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. 18 Ocak tarihinde gerçekleşecek olan Developer Direct etkinliği içerisinde oyun hakkında daha fazla bilgiye erişme şansımız olacak. Aynı zamanda yeni bir oynanış videosu da bizleri bekliyor olacak.
  • Senua’s Saga: Hellblade II: Çıkması için artık gün saydığımız yapım hakkında geliştiricilerden ek bilgiler sunulacak. Belki bir sürpriz yapılarak oyunun çıkış tarihi duyurulacak olabilir. Ancak onun dışında yeni bir oynanış videosunun gelmesi pek beklenmiyor.

Xbox Developer Direct etkinliğinin bitiminden kısa bir süre sonra ise ZeniMax Online, The Elder Scrolls Online 2024‘ün tanıtımında bulunacak.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: