The Expanse: A Telltale Series Çıkış Tarihi Açıklandı

Paylaş

Telltale uzun bir aradan sonra sahalara geri dönüyor. Eski oyunlarıyla aynı minvalde ilerleyecek The Expanse: A Telltale Series için çıkış tarihi açıklandı.

The Expanse: A Telltale Series çıkış tarihi belli oldu

Deck Nine ekibi tarafından geliştirilen oyun, bizlere eski Telltale hizasında bir oyun serüveni sunmayı amaçlıyor. 2018 yılında iflas eden ve artık video oyun sektöründe yer almayan Telltale Games, 2019 yılında LCG Entertainment tarafından satın alınmış ve o dönemden beri The Expanse: A Telltale Series ile uğraşıyorlar. Eski Telltale oyunlarına benzer bir yapı sunacak bu bilim kurgu macerası için çıkış tarihi de geçtiğimiz saatlerde açıklandı.

The Expanse: A Telltale Series PlayStation 4 ve 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC (Epic Games Store) için 27 Temmuz 2023 tarihinde çıkacak. Dört bölümden oluşacak oyunun her bir bölümü sırayla yayınlanacak ve bu sayede oyuncuya dizi veya film izliyormuş havası katmaya çalışacak. 27 Temmuz günü oyunun ilk bölümü yayınlanacak ve her iki haftada bir yeni bölümle karşımıza çıkacak. Ayrıca ilerleyen dönemlerde oyunun bir ek paket ile karşımıza çıkacağı da söyleniyor.

The Expanse: A Telltale Series
The Expanse: A Telltale Series

The Expanse: A Telltale Series sistem gereksinimleri

Ön sipariş süreci 1 Haziran‘da başlayacak olan oyunun Deluxe ve Standart sürümleri yer alacak. Standart sürümü ön sipariş veren oyuncular, oyuna 24 saat erkenden erişim sağlayabilecek. Eğer Deluxe sürümü satın alırsanız 24 saat erken erişimin dışında aynı zamanda ileriki dönemlerde çıkacak DLC paketine de ücretsiz olarak erişebilecek. PC tarafından Epic Games Store üzerinde oynanabilecek The Expanse: A Telltale Series sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit İşletim Sistemi (32 bit işletim sistemleri desteklenmemektedir)
İşlemci: AMD Phenom II X4 965, 3,40 GHz / Intel Core i5-2300, 2,80 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Radeon HD 7790, 2 GB / GeForce GTX 750Ti, 2 GB
DirectX: Sürüm 11

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit İşletim Sistemi
İşlemci: AMD FX-8350, 4,00 GHz / Intel Core i5-3470, 3,20 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Radeon RX 590, 8 GB / GeForce GTX 1060, 6 GB
DirectX: Sürüm 11

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: