Bayram Hediyesi Tadında: Street Fighter 6 Demosu Çok Yakında Geliyor

Paylaş

Capcom’un geliştirdiği Street Fighter 6’dan yeni haberler geliyor. Haziran ayında karşımıza çıkacak oyun için ilk demo sürümü yayımlanacak.

Street Fighter 6 demo ile oyunu deneyimleme şansı yakalayın

PlayStation 4 ve 5 kullanıcıları için geçtiğimiz saatlerde yayımlanan demo sürümüyle oyunu önden deneyimleme şansına erişiyorsunuz. World Tour modunun ilk bölümünü oynama şansı bulacağınız Street Fighter 6 demo sürümünde, sadece iki karakter ile oynayabiliyorsunuz. Luke ve Ryu karakterleri oyunun demo sürümünde size ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer bir konsol sahibi değilseniz üzülmeyin, çünkü 26 Nisan tarihinde demo sürümü PC kullanıcıları için de aktif olacak.

Demo içerisinde iki karakter yer alıyor ve sadece iki haritada oynayabiliyorsunuz. Training Room ve Genbu Temple haritalarında oyunun dövüş mekaniklerine ve grafiklerine göz atma şansınız bulunuyor. Demo sürümün ne zamana kadar açık kalacağı henüz belli değil ancak oyun çıkışa doğru yaklaşırken pazarlama adına birkaç karakter daha bu demo sürümüne eklenebilir gibi duruyor.

Street Fighter 6 Demo
Street Fighter 6

Street Fighter 6 sistem gereksinimleri

26 Nisan’da Steam üzerinden PC kullanıcıları için açılacak demo sürümü sonrası oyunun sistem gereksinimleri de merak edilmeye başlandı. Oyunu yüksek ayarlarda 60 FPS oynayabilmek için en az 16 GB RAM ve RTX 2070 ekran kartı gerekiyor. İşte merak edilen Street Fighter 6 sistem gereksinimleri;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit gerekli)
İşlemci: Intel Core i5-7500 / AMD Ryzen 3 1200
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX1060 (VRAM 6GB) / Radeon RX 580 (VRAM 4GB)
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: – Grafiğin yoğun olduğu sahnelerde kare hızı düşmeleri yaşanabilir. Bu durum, henüz geliştirme aşamasında olan bir oyun olmasından dolayı sistem gereksinimlerinin değişebileceği anlamını taşır.

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit gerekli)
İşlemci: Intel Core i7 8700 / AMD Ryzen 5 3600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: RTX2070 / Radeon RX 5700XT
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: