Marvel’s Wolverine Çıkış Tarihi Sandığımızdan da Uzak Olabilir

Paylaş

Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Wolverine için yeni sızıntılar ortaya çıktı. Paylaşılan bilgilere göre Marvel’s Wolverine çıkış tarihi sandığımızdan çok daha uzak bir dönemde olabilir.

Marvel’s Wolverine çıkış tarihi 2025’i gösteriyor

2021 yılında duyurulan ve Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Wolverine hakkında yeni detaylar elimize ulaşmış durumda. Marvel’s Spider-Man 2 ile güzel bir ivme yakalayan Insomniac, sıradaki oyununu Wolverine karakterine özel olarak çıkartacak. Tabii bunun için biraz beklememiz gerekiyor.

Twitter ve Patreon üzerinden kullanıcılara oyunlar hakkında sızıntılar dahilinde bilgiler paylaşan Daniel Richtman, Marvel’s Wolverine hakkında yeni bir bulgu olduğunu ve oyunun çıkış tarihinin sandığımızdan çok daha uzakta olduğunu vurgulayan bir yazı paylaştı. Ancak bu yazının tamamına ulaşmak için Daniel Richtman’ın Patreon sayfasına abone olmak gerekiyor.

Konuyu kısaca özetleyecek olursak, Marvel’s Wolverine çıkış tarihi sandığımızdan çok daha geç olacak. Daha önceden verilen kaynaklara göre oyunun 2024 ortalarında çıkmasının planlandığı belirtiliyordu. Ancak bu verilere göre Marvel’s Wolverine 2025 yılında ve hatta yılın sonlarına doğru PlayStation 5 özel oyunu olarak piyasaya sürülecek ve daha sonra PC kullanıcıları ile buluşacak.

Marvel's Wolverine Çıkış Tarihi Sandığımızdan da Uzak Olabilir
The Falcon and the Winter Soldier – Madripoor

Rapor içerisinde yer alan bir diğer bilgi ise oyunun geçeceği lokasyon oldu. Marvel Sinematik Evreni içerisinde daha önce duyduğumuz ve hatta The Falcon and the Winter Soldier dizisinde görme şansına eriştiğimiz Güneydoğu Asya şehri Madripoor, oyunun ana lokasyonu olacak. Bu bölge, suçun ve karanlığın kol gezdiği bir şehir olarak gösteriliyor. Aynı zamanda X-Men çizgi roman serilerinde de önemli bir lokasyon olduğu için yapılan bu iddianın güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Tabii 2025’ten önce bunun doğru olup olmadığını da ilerleyen süreçlerde görme şansına erişeceğiz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: