Obsidian’ın Yeni RPG Oyunu Avowed’ın Uzunluğu Hakkında İlk Detaylar Geldi!

Paylaş

Yıllardır rol yapma oyunları geliştirmesiyle bilinen Obsidian Entertainment’ın yayınlayacağı yeni oyun Avowed hakkında yeni detaylar geldi. Oyunun direktörü, yaptığı açıklamalarla hayranların kaç saatlik bir oyun deneyimi beklemesi gerektiği konusuna ışık tuttu.

Avowed’ın oyun süresi, The Outer Worlds’e benzer olacak

Obsidian tarafından geliştirilen ve oldukça sevilen bir diğer RYO, The Outer Worlds’e de atıfta bulunuldu. Oyun Direktörü Carriel Patel, Game Informer ile yaptığı bir röportajda Avowed’ın hemen hemen The Outer Worlds uzunluğunda bir oyun olacağını söyledi.

Avowed kaç saat sürecek?
Yapılan açıklamaya göre yeni rol yapma oyunu, ortalama 13-15 saatlik bir deneyim sunacak.

HowLongToBeat‘ten kontrol edildiğinde The Outer Worlds için ortalama oyun süresinin 13 saat civarında olduğu görülüyor. Oyunun bütün yan görevlerini yapmak isteyen oyuncular için ise 26 saatlik bir oyun deneyimi sunuyor. Eğer tüm gizemleri bulup, oyunun bütün içeriğini tüketmek isterseniz de yaklaşık 40 saatlik bir oyun deneyimi sizi bekliyor. Yapılan açıklamaya dayanarak, Avowed’ın da benzer uzunlukta bir oyun olacağını söyleyebiliriz.

Yakın zamanda Xbox Games Showcase 2024 sırasında kısa bir fragmanla yeniden karşımıza çıkan Avowed, bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek. Ayrıca haberde bahsi geçtiği için hatırlatalım; The Outer Worlds geçen yıl Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılmıştı. Eğer kütüphanenize eklediyseniz, ona da bir şans verebilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: