Apex Legends Harbringers Collection Etkinliği Başlıyor!

Apex Legends Harbringers Collection etkinliği başlıyor ve battle royale deneyimi bambaşka bir boyuta taşınıyor. Electronic Arts yayınladığı yeni fragman ile Respawn’ın popüler battle royale oyununu önümüzdeki günlerde nelerin beklediğini duyurdu. Yeni etkinlik ile işler biraz daha karanlık bir hal alırken, oyuncuların eğlenceli saatler geçireceğini düşünüyoruz.

Apex Legends Harbringers Collection etkinliği 19 Eylül’de başlıyor!

Yeni etkinlik boyunca oyuna “Living Shell Trios” adında yeni bir oyun modu eklenecek. Oyunun atmosferini tamamen karanlığa bürüyen yeni sınırlı süreli modda aynı zamanda ilginç özellikler de bulunuyor. Rev Shell adı verilen cephaneler, rakip oyuncuları güdümlü füzeler gibi takip eden bombalar gibi çalışıyor. Arkasında kırmızı bir duman bırakan bu kurukafalar çok can yakacağa benziyor.

Yeni harita ise “World’s Edge After Dark” ismiyle karşımıza çıkacak. Alıştığımız haritaya ölüm melekleri inmiş de her yeri amansız bir kasvet ve korku sarmış gibi de düşünebilirsiniz. Ancak her şeyden önce zemindeki lava dikkat edin ve adımlarınızı tekrar tekrar kontrol ederek atın. Zira bu haritada dolaşmak o kadar da kolay olmayacak.

19 Eylül tarihinde başlayıp 3 Ekim’e kadar sürecek etkinlikte 24 yeni kozmetiğin de kilidini açabileceksiniz. Buna ek olarak, Fuse, Bloodhound gibi karakterler için efsanevi kostümler düşürme şansınız da bulunuyor.

Apex Legends Harbringers Collection etkinliği 19 Eylül – 3 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. Detayların tamamını EA’in resmi web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar