Apex Legends Harbringers Collection Etkinliği Başlıyor!

Paylaş

Apex Legends Harbringers Collection etkinliği başlıyor ve battle royale deneyimi bambaşka bir boyuta taşınıyor. Electronic Arts yayınladığı yeni fragman ile Respawn’ın popüler battle royale oyununu önümüzdeki günlerde nelerin beklediğini duyurdu. Yeni etkinlik ile işler biraz daha karanlık bir hal alırken, oyuncuların eğlenceli saatler geçireceğini düşünüyoruz.

Apex Legends Harbringers Collection etkinliği 19 Eylül’de başlıyor!

Yeni etkinlik boyunca oyuna “Living Shell Trios” adında yeni bir oyun modu eklenecek. Oyunun atmosferini tamamen karanlığa bürüyen yeni sınırlı süreli modda aynı zamanda ilginç özellikler de bulunuyor. Rev Shell adı verilen cephaneler, rakip oyuncuları güdümlü füzeler gibi takip eden bombalar gibi çalışıyor. Arkasında kırmızı bir duman bırakan bu kurukafalar çok can yakacağa benziyor.

Yeni harita ise “World’s Edge After Dark” ismiyle karşımıza çıkacak. Alıştığımız haritaya ölüm melekleri inmiş de her yeri amansız bir kasvet ve korku sarmış gibi de düşünebilirsiniz. Ancak her şeyden önce zemindeki lava dikkat edin ve adımlarınızı tekrar tekrar kontrol ederek atın. Zira bu haritada dolaşmak o kadar da kolay olmayacak.

19 Eylül tarihinde başlayıp 3 Ekim’e kadar sürecek etkinlikte 24 yeni kozmetiğin de kilidini açabileceksiniz. Buna ek olarak, Fuse, Bloodhound gibi karakterler için efsanevi kostümler düşürme şansınız da bulunuyor.

Apex Legends Harbringers Collection etkinliği 19 Eylül – 3 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. Detayların tamamını EA’in resmi web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: