Warcraft Rumble 3 Kasım’da Geliyor

Paylaş

Blizzard Entertainment’ın mobil aksiyon strateji oyunu Warcraft Rumble, 3 Kasım‘da Android ve iOS cihazlarda dünya çapında piyasaya sürülüyor.

Warcraft Rumble Kasım ayında oyuncular ile buluşuyor

Winterspring’den Booty Bay’e kadar Horde ve Alliance, stratejik, çılgın çatışmalarda savaşmak için ünlü kahramanların ve kötü adamların minyatür versiyonlarını hayata geçiren muhteşem yeni bir makinenin etrafında toplanıyor. Sevilen Warcraft evreninde geçen Warcraft Rumble, oyuncuları Warcraft’ın en sevdikleri kahramanları ve kötü adamlarıyla ordular kurmaya ve taktik zekalarını sınamak için tasarlanmış heyecan verici senaryolarda savaşmaya davet ediyor.

Warcraft Rumble 3 Kasım'da Geliyor
Warcraft Rumble

Ordularınızın Liderlerinden başlayarak Mini koleksiyonlarından güçlerinizi oluşturun. Her tek oyunculu görev, çözülmesi gereken kendine özgü stratejik bir bulmaca sunuyor ve oyuncuların bu çılgın zorlukların üstesinden gelmek için taktiklerini gerçek zamanlı olarak çevik bir şekilde uyarlamaları gerekiyor.

Resmi lansmandan haberdar olmak için bugün Warcraft Rumble resmi sitesine ön kayıt yaptırabilirsiniz. Android kullanıcıları Google Play mağazasını ziyaret ederek ön kayıt yaptırabilir, Apple kullanıcıları ise bugün Apple App Store’dan oyunu ön sipariş verebilir.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: