KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

The Witcher: Old World İle Canavar Avcılığını Masaya Taşımaya Hazır Olun!

Paylaş

2021’de başlayan Kickstarter kampanyası ile hayatımıza giren The Witcher: Old World kutu oyunu artık satışa sunulmuş durumda.

The Witcher: Old World satışa sunuldu

Bugün CD PROJEKT RED, Go On Board işbirliğiyle geliştirilen bu kutu oyununun artık satın alınabileceğini duyurdu. Oyunun 2021’de başlayan başarılı Kickstarter kampanyasına katılan destekçilere teslim edilmesinin ardından satışa çıktığını öğrenmiş bulunuyoruz. Peki Türkiye’de satışa sunulacak mı?

The Witcher: Old World satışa sunuldu
The Witcher: Old World satışa sunuldu

The Witcher: Old World, Geralt of Rivia’nın zamanından çok önce geçen 1-5 oyunculu rekabetçi bir macera oyunudur. Kıtada çok sayıda canavar dolaşıyor ve her zaman var olan canavar tehdidine karşı koymak beş farklı okulun Witcher’larına kalıyor. The Witcher: Old World kutu oyunu, oyuncuları bu profesyonel canavar avcılarının rolüne büründürürken geniş bir haritada seyahat etmelerini, ahlaki seçimler yapmalarını, ölümcül savaşlarla dolu görevlere atılmalarını ve en başarılı Witcher olma yolculuklarında jeton ve ödüller kazanmalarını sağlıyor.

İçeriğinde aksiyonun büyük bir kısmının gerçekleştiği fiziksel bir oyun haritasına ek olarak, hem tamamen orijinal hem de The Witcher video oyunları serisindeki tasarımlara dayalı ince işlenmiş Witcher ve canavar minyatürlerini içeriyor. Oyun ayrıca, oyuncuların birbirleri ile olan rekabetlerinde önde olmak amacıyla maceraları sırasında kılıç darbelerini yapmasına, Witcher savaş büyülerini kullanmasına, güçlü kombolar yapmasına ve diğer eylemleri gerçekleştirmesine olanak tanıyan basit ama derin bir deste oluşturma bileşenine sahiptir.

The Witcher: Old World satışa sunuldu
The Witcher: Old World

Go On Board tarafından yaratılan The Witcher: Old World, hem oyunun temel sürümünü içeren Standart Sürüm hem de ekstra minyatürler ve daha fazlasını içeren Deluxe Sürüm olarak geliyor. Old World deneyimine daha fazla dalmak isteyen oyuncular için, oyunun üç genişletmesi -Skellige, Mages ve Legendary Hunt- bugün itibarıyla piyasaya sürüldü ve her biri The Witcher dünyasının farklı bir yönüne parmak basıyor diyebiliriz.

The Witcher: Old World şu anda belirli fiziksel ve dijital mağazalarda İngilizce ve Lehçe dillerinde satın alınabiliyor. Ek dil sürümleri daha sonraki bir tarihte yayınlanacaktır. Bu sebeple oyun Türkiye’de henüz satışa sunulmuş değil. Oyunun sürümlerinin her birinin ayrıntıları, genişletme içeriği ve fiyatlandırma dahil olmak üzere oyun hakkında daha fazla bilgi için buradan resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: