Red Dead Redemption 2 Epic Games Store’da da Zamlandı!

Paylaş

Er ya da geç Red Dead Redemption 2 Epic Games Store üzerinde de zamlanacaktı ve yaşandı. Steam’deki fiyatı bir anda fırlayan oyunun bugüne kadar Epic Games fiyatı değişmemişti. Şimdi ise her iki taraftaki fiyatı da eşitlendi ve en ucuz yerde bile oyun artık 1.150 TL fiyatıyla satılıyor.

Red Dead Redemption 2 Epic Games Store Fiyatı: 1.150 TL

Oyunların her geçen gün giderek zamlanması artık Türk oyuncular için sürpriz değil. Red Dead Redemption 2’nin de Epic Games Store fiyatı bugün itibarıyla zamlanarak 1.150 TL oldu. Daha düne kadar platformda Steam’deki eski fiyatıyla satılan oyunu artık ucuza ya da uyguna almak diye bir kavram kalmadı. Rockstar’ın 2018’de piyasaya sürdüğü ve şaheser olarak nitelendirebileceğimiz yapımı bugüne kadar satın alan oyuncular ucuza almış oldu.

Red Dead Redemption 2 Epic Games Store Fiyatı Yükseldi
Oyunu düne kadar alanlar yaşadı, yeni fiyatıyla imkansızlar arasına katıldı.

Üzülerek belirtiyoruz ki hem Steam hem de Epic Games Store tarafında artık fiyatı yükselmeyen oyun kalmayacak gibi görünüyor. İndirim dönemlerinin o eski heyecanı, yerine artık oyunları “acaba eski fiyatına düşer mi” sorularına bırakmış durumda.

Bizler yine de elimizden geleni yapıp sizler için her indirim döneminde fiyatı bir nebze de olsa uygun olan oyunları derlemeye devam edeceğiz. Dün akşam başlayan Steam İlkbahar İndirimleri 2023 için hazırladığımız listeye göz atmayı unutmayın. Umarız sizlere daha fazla zam haberi yapmak zorunda kalmayacağımız günleri de görürüz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: