Editöryel Standartlar

Atarita ve editöryel kadrosu, ana şirketimiz Pioni Medya ve çatısı altında bulunan diğer markalardan bağımsız bir anlayış ile çalışır. Atarita, kuruluş ilkeleri olan profesyonelliği, yenilikçiliği ve yaratıcılığı en iyi şekilde benimser ve her koşulda tarafsız anlayışını korur.

Bu sayfa 3 Haziran 2024 tarihinde hazırlanmış ve yayınlanmıştır.

İçerik Politikamız

Video oyunu gazeteciliği alanında deneyimli editör kadrosuyla faaliyet gösteren Atarita, geniş bir içerik yelpazesine sahiptir. Atarita’da yayınlanan her haber, inceleme, rehber, liste veya diğer içerik türleri markamızın tarafsızlık ilkesine bağlı kalınarak hazırlanır. Atarita, her içeriğinde profesyonel, yaratıcı ve yenilikçi anlayışını sürdürür.

Editörlerimiz, Atarita’da yayınlanacak haber içeriklerini seçerken birçok etkeni göz önünde bulundurur. Türkiye’nin Oyun Haber Sitesi Atarita, başlıca okurlarının ilgisini çekecek haberlere öncelik verir. Bu doğrultuda oyun dünyasındaki en önemli gelişmeleri, büyük etkinlikleri, yeni oyunları ve yenilikleri büyük bir dikkatle takip eder. Birincil amacımız, ülkemizdeki tüm oyun severlere en güncel ve ilgi çekici bilgileri hızlı ve büyük bir şeffaflıkla sunmaktır.

Atarita’da yayınlanacak oyun incelemelerinde de benzer bir süreç izlesek de inceleyeceğimiz oyunları seçerken farklı etkenleri de değerlendiriyoruz. İnceleyeceğimiz oyunların okurlarımızın ilgisini çekebilecek olması ve onların merakla beklediği yapımlardan oluşması bizim bir numaralı önceliğimizi oluşturuyor. Okurlarımızın ihtiyaç duyduğu ve kafalarındaki soru işaretlerini giderecek bilgileri sunmayı Atarita’nın öncelikleri görevlerinden bir tanesi olarak görüyoruz. Atarita’nın oyunları nasıl incelediğine detaylı bir şekilde göz atmak isterseniz inceleme politikası sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra içeriklerimizde okurlarımızın geri bildirimleri bizler için oldukça değerlidir. Okurlarımız tarafından yapılan yorumlar ve geri bildirimler, içeriklerimizin kalitesini artırmak ve ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için sürekli olarak değerlendirilir. Eğer siz de Atarita’ya geri bildirimde bulunmak istiyorsanız bize [email protected] adresi üzerinden mail atabilirsiniz.

Editörlerimiz, politikalarımıza uygun olarak içerikleştireceği oyunları titizlikle seçer. Atarita’nın her oyuna yer vermesi mümkün olmadığından, paylaşacağımız oyunları belirlerken okurlarımızın ilgisini ve beklentisini göz önünde bulundururuz.

Pioni Medya

Atarita, ana şirketi Pioni Medya ve Pioni Medya’nın diğer markalarından bağımsız bir şekilde faaliyet gösterir. Her türlü içeriğin hazırlanmasında tarafsızlık ve profesyonellik ilkeleri ön plandadır. Atarita, okurlarına karşı olan sorumluluğunu her zaman öncelikli tutar. Bu noktada Atarita, her türlü tarafsızlık ilkesine ve profesyonel faaliyetine fazlasıyla önem verir. Atarita’da yayınlanacak herhangi bir içerik, Pioni Medya veya çatısı altında bulunan diğer markalar ile yürütülen iş birliği faaliyetlerini gözeterek yayınlanmaz. Ekip arkadaşlarımız, her türlü tarafsızlık ilkesini benimser ve Atarita’nın içerik politikasını her koşulda değiştirmeden uygular.

İş Birlikleri

Atarita’nın diğer markalar ile yaptığı tüm iş birliklerinde veya projelerinde şeffaflık esastır. Okurlarımızın güvenini korumak amacıyla, iş birliği içeriklerimizi ve reklamları açıkça belirtiriz. Tüm iş birliği içeriklerimizde, birlikte çalıştığımız markaların okurlarımıza belirli bir değer sunmasına özen gösteririz. Bu değer; okurlarımızın ilgi alanlarına uygun, bilgilendirici ve faydalı içerikler sunmayı içerir. İş birliklerimizde, okurlarımıza en kaliteli ve ilgi çekici deneyimi sağlamak amacıyla titizlikle çalışırız.

Ayrıca Atarita’da yayınlanan oyun incelemelerinin hiçbir şekilde iş birliği anlaşmalarının kapsamına girmediğini ve her bir incelemenin tamamen bağımsız olarak, markamızın sıkı tarafsızlık ilkelerine uygun şekilde hazırlandığını özellikle vurgulamak isteriz. Bu incelemeler, herhangi bir dış etki veya ticari anlaşmadan bağımsız olarak, yalnız oyunların objektif değerlendirmesini sağlamak amacıyla hazırlanır. Okurlarımıza en doğru ve güvenilir bilgiyi sunmak için bu prensibe büyük önem veriyoruz.