Destekçilerimize neler sunuyoruz?

Atarita olarak, Türk oyun sektöründeki faaliyetlerimize devam edebilmek için Patreon sistemi ile ilerlemeye karar verdik. Bizi desteklemek isteyen takipçilerimize ise abonelik planlarının kapsamına göre birçok bonus sunuyoruz.

Aylık Oyun Hediyesi

Her ay, sadece destekçilerimiz arasında düzenleyeceğimiz bir oyun hediyesi etkinliğine katılma fırsatı elde edeceksiniz.

Özel İletişim Kanalı

Siz değerli destekçilerimizle her zaman bağlantıda olacağımız özel bir sohbet kanalına erişim elde edeceksiniz.

Ve Çok Daha Fazlası!

Eşsiz Topluluk Deneyimi, Özel İçerik Konseptleri, Kamera Arkası Erişimi, Özel Teşekkür Mesajı, Size Özel İçerik ve dahası!

Neden destek istiyoruz?

Oyun sektörünü çok seviyor, sizin için içerik üretmeye devam etmek istiyoruz.

Atarita, diğer birçok kuruluşa nazaran gönüllü ekip arkadaşlarından oluşan bir platform değil. Dolayısıyla ekip arkadaşlarımıza daha iyi şartlar sunmak ve çok sevdiğimiz mesleklerimizi sürdürebilmek istiyoruz.

Türk oyun sektörüne yönelik imza attığımız büyük projelerimizi genişletmeyi hedefliyoruz.

Türk Oyun Müzesi, Türk Oyun Geliştiricilerine Destek Programı ve sektörümüze yönelik daha birçok yenilikçi projeye imza atan markamızın kapsamını genişleterek bir üst seviyeye taşımak istiyoruz.

İnternet sitemizde Google reklamları bulunmuyor. Yani hiçbir gelir kaynağımız yok.

Google'ın Türkiye'deki reklam ücretlerinin ne kadar az olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden biz de sitemizdeki reklamları tamamen kapatarak bizi desteklemek isteyen takipçilerimizle ilerleme kararı aldık.